#1 2009-12-29 23:31:56

 LoliDragon

Władczyni Lizaków i Admin

20924211
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 786
Punktów :   
WWW

Regulamin.

Ohayo!!!
Radzę brać na poważnie słowa napisane tutaj przez Adminkę, ponieważ nie lubi gdy się nie czyta tego co ona pisze.

Regulamin:

1. Przeczytaj to co tu napisałam i w miarę swych możliwości stosuj się do tego.
2. Nie bój się pytać jeśli nie jesteś czegoś pewny. LoliDragon odpowie na twoje pytania, a przy okazji cię za nie ochrzani.
3. Pierwszy krok na tym forum? Zaloguj się, utwórz własne konto. Zamieść w nim podstawowe informacje (nr gg, awatar, info itp.) Co do gg   to proszę je uzupełnić, ponieważ jakoś muszę się kontaktować z każdym z Was.
Nie przesadzaj z wielkością Avatar’a, standardowa 100x100 w zupełności wystarczy. Na stworzenie pierwszej postaci daję 7 dni, później wyrzucam.
4. Nie życzę sobie chamskich odzywek czy przekleństw w postach. Chyba iż uprzednio zapytasz o to LoliDragon. A ona się zgodzi.
5. W temacie postu proszę wpisywać "." (tyczy się to tylko Luna Castle i Heavenly Ranch).Po prostu jakiś temat musi być.Przed dialogami proszę wpisz informację gdzie się akcja dzieje. To ważne ponieważ pominięcie takiego faktu grozi niezrozumieniem przez innych użytkowników. -> tak zwana Maniana… 
Poprawny przykład:
Imię i Nazwisko(twojej postaci)
*Miejsce w którym się znajduje w danej chwili mówiąc *
………………-dialogi i opisy.
I tak oto powstaje post.
Imeno Kaoru
*Przystanek przed budynkiem głównym Luna Castle *
-O ja nie mogę…- spojrzał na zamek i z wrażenia usiadł na ławce z szeroko otwartymi ustami.

6. Następnie wybierz sobie temat w którym będziesz się wypowiadał ( yaoi, shounen –ai), utwórz postać i zapisz ją w karcie postaci + obrazek (opis znajdziesz w karcie przykładowej)
7. Proszę, nie ja wymagam myślenia podczas pisania postów. Także uważajcie na błędy(każdemu się zdarza, więc wybaczam) i znaki interpunkcyjne(. , ?!)
8. Postacie MUSZĄ mieć ukończone co najmniej 18 lat. W innym wypadku nie będą przyjmowane, a ich karty postaci zostaną wykasowane tak samo jak posty. Powód? Pedofilia nie jest mile widziana na tym forum.
9. Kiedy jesteście dwiema postaciami w jednym miejscu możecie również pisać jak gdyby były parą, pod warunkiem iż prowadzą ze sobą rozmowę.
10. Starajcie się prowadzić spójną fabułę. Wiecie, siedzą sobie w salonie i naraz płyną kajakiem. A skąd kajak w salonie? Nie pasuje trochę, mam rację?
Co do scen łóżkowych. Większość po to się zapisała. Są dozwolone rzecz jasna. Wtedy można całą scenę opisać za pozwoleniem drugiej strony i wrzucić jako jeden post pisząc pogrubiona czcionką Imię & imię , bo przecież też chcemy wiedzieć kto z kim…
Można ale też nie trzeba  opisywać to po kolei, czyli ja post ty post....i tak się scena łóżkowa z 30 postów robi.
11. Osoby z jakiegoś powodu nie mogące zaglądać na forum proszone są o usprawiedliwienie się Admince w temacie zatytułowanym „Usprawiedliwienia”.
12. Piszemy nie w pierwszej a w trzeciej osobie czyli, ON poszedł, ON przyszedł.
13. Zastrzegam że regulamin może ulec zmianie.
14. Piszemy sami za siebie więc nie dopisujcie dialogów innej osoby z którą aktualnie korespondujecie(chyba że wcześniej to z nią ustaliliście).
15. W każdym temacie maci do wyboru różne postacie. Także uważnie czytać karty przykładowe.
16. Wymagam minimum 5 zdań z sensem napisanych. To nie przedszkole i nie podstawówka a jak zdążycie zauważyć nie bawię się również w krótkie streszczenia życia postaci. Poza tym ktoś kto pisze dość sporo może się zawieść w pewnym momencie i zniechęcić kiedy odpowiecie mu na jego dłuuuugi tekst dwoma zdaniami.
17. Nim założysz nowy temat powinieneś zapytać się o to Admina.

Dzięki za uwagę… I miłej zabawy.
                                                                     ~LoliDragon


I am Bad Girl with LoliPop.
Can You Join to Me?
http://c.wrzuta.pl/wi7368/cb3236f80007f22a4b646b0a/0/looo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl